1. Domov
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Mobilná aplikácia Adoptuj k...

Mobilná aplikácia Adoptuj kravičku – Skener

 

V rámci uľahčenia zadávania EAN kódov zo slovenských mliečnych výrobkov označených SK ovál kódom sme pre vás pripravili aplikáciu Adoptuj kravičku – Skener tak pre iOS ako aj Android mobilné zariadenia (telefóny, tablety).

Túto aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť pre iOS z App Store a pre Android z Google Play Store.

Mobilnú aplikáciu môžete použiť priamo na webovej stránke www.adoptujkravicku.sk na vašom mobilnom telefóne pri zadávaní kódov pri adopcii kravičky a v zmenárni, kde si meníte EAN kódy na dukáty.

Ako to funguje?

1. Prihláste sa do mobilnej aplikácie Adoptuj kravičku – Skener cez Prihlásenie alebo cez Váš FACEBOOK účet.

 

 

2. Kliknite na: Skenovať EAN kód

 

 

 

Mobilná aplikácia Adoptuj kravičku – Skener umožňuje skenovať EAN kódy slovenských mliečnych výrobkov. Tieto sú označené symbolom SK v tvare oválu (SK ovál).

Pri kliknutí na Skenovať EAN kód sa vo vašom telefóne automatický otvorí Skener. Okienko Skeneru nasmerujete na EAN kód na slovenskom mliečnom výrobku.

Skener automaticky nasníma EAN kód, ktorý buď priradí medzi potrebné EAN kódy na dokončenie adopcie vašej rezervovanej kravičky, alebo vám ich zamení na dukáty v zmenárni.

Ak máte rezervovanú kravičku, ktorá čaká na dokončenie adopcie, po nasnímaní EAN kódu zo slovenského mliečneho výrobku dostanete odpoveď: EAN kód bol pripočítaný k rezervovanej kravičke.

 

 

 

Ak už máte kravičku adoptovanú, po nasnímaní EAN kódu zo slovenského mliečneho výrobku označeného SK ovál kódom, dostanete odpoveď: EAN kód bol premenený na dukáty.

Opakovane môžete zadávať EAN kódy zo slovenských mliečnych výrobkov označených SK oválom po uplynutí  3 dní. V prípade, že EAN kód zadáte skôr ako to pravidlá hry dovoľujú, vaša mobilná aplikácia Vás na to upozorní odpoveďou:  Opakovane zadaný EAN kód.

 

 

 

Pri zadaní nesprávneho EAN kódu, ktorý buď nie je označený SK ovál kódom, alebo produkt nie je zaradený medzi podporované slovenské mliečne výrobky, vás vaša mobilná aplikácia na to upozorní odpoveďou:  Nesprávny EAN kód.

 

 

Kliknutím na Výrobky podporované v projekte sa dostanete do zoznamu slovenských mliečnych výrobkov, ktoré sú do projektu Adoptuj kravičku zapojené.

Kedy pribudnú dukáty?

Ak skenujete EAN kód slovenského mliečneho výrobku tak, že máte hru Adoptuj kravičku otvorenú vo webovej aplikácii, budete ihneď vidieť, ako vám dukáty pribúdajú. Ak skenujete EAN kód slovenského mliečneho výrobku tak, že nemáte hru Adoptuj kravičku otvorenú, dukáty vám pribudnú automaticky a uvidíte ich, keď si hru vo webovej aplikácii zapnete.

Prajeme vám veľa zábavy s vašou kravičkou v inovovanej hre Adoptuj kravičku.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi!
Novinky
Hrať sa odteraz oplatí ešte viac!
Až do konca septembra vás odmeníme 10 dukátmi za každý ean kód!
Čítať viac
Aktuality
Farmári chránia nielen seba ale aj kravičky!
Všetky kravičky, aj tie adoptované potrebujú byť v čase šírenia koronavírusu ešte viac…
Čítať viac
Aktuality
Kravičkine čarovné Vianoce
Milé deti! Aj kravička sa raduje, keď pani Zima čaruje. Šantí so svojimi…
Čítať viac
Novinky
Vynovená hra 2019 pre Teba
Azda najväčšou novinkou v hre je nové stvárnenie a rozpohybovanie kravičky, ktorá svojou…
Čítať viac