Návod

Adopcia kravičky

V časti Moje kravičky si hráč môže adoptovať svoju vybranú kravičku zo slovenských fariem. Získať ju môže za 1 zadaný EAN kód, ak je zaregistrovaný ako Jednotlivec alebo za 5 zadaných EAN kódov, ak je zaregistrovaný ako kolektív.

V časti Postarať sa pri jednotlivých kravičkách sa hráč dostáva do hry s kravičkou, kde ju môže kŕmiť, napájať, čistiť, prípadne pekne vyobliekať v šatníku.

Hra s kravičkou

Rôzne typy jedla, nápojov, pomôcok na očistu kravičky, oblečenia pre kravičku, ale taktiež aj zaujímavých pozadí si môže hráč zakúpiť v obchode za dukáty. Dukáty hráč získava v zmenárni zadaním EAN kódu zo slovenských mliečnych výrobkov. Za každý EAN kód je pripísaných 5 dukátov.

V ľavom dolnom rohu si môže hráč sledovať šťasťomer svojej kravičky a zobraziť si jej rodný list.  Šťastie kravičky závisí od jej kŕmenia, napájania, čistenia a zábavy. Každú noc sa jej šťastie trošku zníži. Nasledujúci deň po nakŕmení, napojení, vyčistení a zábavení sa s ňou je opäť šťastná.

Šatník

Kravička sa veľmi rada pekne oblieka. Hráč jej môže vybrať a obliecť rôzne zaujímavé veci ako sú plavky, kimono, šaty a podobne. Taktiež môže kravičku vyzdobiť rôznymi ozdobami ako sú hodinky, mobil, korunka a podobne. Kravička sa dá vždy vyzliecť a obliecť nanovo.

Ak je kravička pekne vyobliekaná, je možné ju aj odfotiť a stiahnuť si obrázok do počítača.

Minihry

Kravičky majú radi spoločnosť a radi sa zabávajú. Zahraj si s nimi pexeso alebo poskladaj puzzle a získaš rôzne odmeny do svojich zberateľských albumov. Môžeš si zvoliť 3 stupne obtiažnosti a rôzne témy pexesa, ale aj obrázky puzzle.


Koleso šťastia

Každý deň sa 1 x zobrazí koleso šťastia. Hráč si môže vytočiť rôzne pochúťky pre kravičku alebo odmenu v hre.

Zberateľské albumy

Kravička sa za starostlivosť hráčovi odmení získaním rôznych zberateľských predmetov. Za každý dosiahnutý úspech si môžeš vyzdvihnúť odmenu. Zberateľské albumy nájdeš vo svojom profile v časti Môj album.

Moje úspechy

Dosiahnutie každého úspechu má svoje podmienky. Ako dosiahnuť jednotlivé úspechy ti poradia malé bublinky, ktoré sa zobrazia po kliknutí na otáznik.

Po splnení podmienok úspechu sa vráť do Mojich úspechov a vyzdvihni si svoju odmenu. Môže sa ti odomknúť nová časť kravičky v anatómii kravičky, môžeš získať predmet do kolekcie alebo sa ti odomkne mliečny recept na chutnú pochúťku, ktorú si môžeš pripraviť s mamkou alebo ockom.

Kolekcia

Za dosiahnuté úspechy v hre sa ti budú postupne odomykať rôzne zberateľské predmety v albume ako je napríklad štvorlístok, kopýtko, jogurt a ďalšie prekvapenia.

Anatómia kravičky

Ak si vyzdvihneš dosiahnutý úspech v Mojich úspechoch, tak sa ti môže odomknúť aj časť tela kravičky v anatómii kravičky. Takto si môžeš postupne odomknúť všetky časti tela kravičky a dozvedieť sa o kravičke rôzne zaujímavosti a detaily, ktoré sa ti zobrazia v bielych bublinkách.

Mliečne recepty

Ak si rád pochutnávaš na rôznych dobrotách, v hre je množstvo zaujímavých receptov. Môžeš si ich odomknúť tak, že sa zahráš s kravičkou a dosiahneš niektorý z úspechov.

Omaľovávanky

Ak rád maľuješ, môžeš si stiahnuť rôzne obrázky s kravičkou. Stiahnu sa ti čierno biele náhľady do počítača, ktoré môžeš vymaľovať podľa svojej fantázie.

Kravička TV

Ak si bádateľ a objavovateľ a chceš vedieť stále viac, pozri si zaujímavé videá zo života reálnych kravičiek.